آنی گیر پودری دبکو  

کد محصول 78

این محصول یک آنی گیر پایه سیمانی است که برای جلوگیری از نشت شدید آب در سازه های بتنی، منابع و مخازن آب، زیر زمینها و به طور کلی کلیه مواردی که نیاز به جلوگیری موقت یا دائم نشت آب باشد استفاده می شود.

موارد مصرف:

– جلوگیری از آبهای جاری جهت انجام تعمیرات

– آببند کردن نشتی منابع و مخازن آب

– خشک کردن سریع سطح زیر کار

مزایا:

– سرعت گیرش بالا و سهولت مصرف

– غیر آلی و غیر آتش زا

– مقاوم در برابر جریان شدید آب

– قابل مصرف در منابع آب آشامیدنی

روش و میزان مصرف:

سطح زیر کار را تمیز و قطعات سست راجداکنید. اگر حفره عمیق و یا جریان آب زیاد است ابتدا با قراردادن لوله ای در داخل حفره، آب را به خارج هدایت کرده و اطراف آن را با ملات مناسب پر کنید. مقدار لازم این پودر را که در یک مرحله میتوانید مصرف کنید در ظرف مناسبی ریخته و کمی آب به آن اضافه کنید. در حدی که مواد مرطوب شده و به هم بچسبند.

سپس سریعاً آن را گلوله کرده و در محل نشتی قرار دهید و هر قدر می توانید به وسیله دست و یا طرق دیگر به آن فشار آورید. این محصول را می توانید به صورت کاملا خشک نیز مصرف کنید تا فعل و انفعال به وسیله نشتی آب انجام شود. مدت گیرش این محصول 2-1 دقیقه می باشد.

-توجه داشته باشید که این محصول فقط برای قطع آبهای جاری مناسب است و پس از قطع جریان آب، سطح را با ملاتهای تعمیراتی مناسب تحکیم کنید.

نکات ایمنی: این ماده شدیداً قلیایی است و ایجاد حرارت می کند بنابراین هنگام کار با آن حتما از دستکش و عینک استفاده نمایید

بسته بندی :

سطل ۱۰ کیلویی

واحد شمارش :

کیلوگرم

زمان تحویل ۷۲ ساعت

دسته بندی :

شیمی ساختمان

حالت فیزیکی :

پودر خشک

خرید بیش از ۵۰۰ کیلو مشمول ۱۵ درصد تخفیف است

موجودی : دارد

محل تحویل تهران وشهرهای اصلی

قیمت هر کیلوگرم  ۲۵ هزار تومان