آنی گیر پودری دبکو

آنی گیر پودری دبکو  

کد محصول 78

این محصول یک آنی گیر پایه سیمانی است که برای جلوگیری از نشت شدید آب در سازه های بتنی، منابع و مخازن آب، زیر زمینها و به طور کلی کلیه مواردی که نیاز به جلوگیری موقت یا دائم نشت آب باشد استفاده می شود.

موارد مصرف:

– جلوگیری از آبهای جاری جهت انجام تعمیرات

– آببند کردن نشتی منابع و مخازن آب

– خشک کردن سریع سطح زیر کار

مزایا:

– سرعت گیرش بالا و سهولت مصرف

– غیر آلی و غیر آتش زا

– مقاوم در برابر جریان شدید آب

– قابل مصرف در منابع آب آشامیدنی

روش و میزان مصرف:

سطح زیر کار را تمیز و قطعات سست راجداکنید. اگر حفره عمیق و یا جریان آب زیاد است ابتدا با قراردادن لوله ای در داخل حفره، آب را به خارج هدایت کرده و اطراف آن را با ملات مناسب پر کنید. مقدار لازم این پودر را که در یک مرحله میتوانید مصرف کنید در ظرف مناسبی ریخته و کمی آب به آن اضافه کنید. در حدی که مواد مرطوب شده و به هم بچسبند.

سپس سریعاً آن را گلوله کرده و در محل نشتی قرار دهید و هر قدر می توانید به وسیله دست و یا طرق دیگر به آن فشار آورید. این محصول را می توانید به صورت کاملا خشک نیز مصرف کنید تا فعل و انفعال به وسیله نشتی آب انجام شود. مدت گیرش این محصول 2-1 دقیقه می باشد.

-توجه داشته باشید که این محصول فقط برای قطع آبهای جاری مناسب است و پس از قطع جریان آب، سطح را با ملاتهای تعمیراتی مناسب تحکیم کنید.

نکات ایمنی: این ماده شدیداً قلیایی است و ایجاد حرارت می کند بنابراین هنگام کار با آن حتما از دستکش و عینک استفاده نمایید

بسته بندی :

سطل ۱۰ کیلویی

واحد شمارش :

کیلوگرم

زمان تحویل ۷۲ ساعت

دسته بندی :

شیمی ساختمان

حالت فیزیکی :

پودر خشک

خرید بیش از ۵۰۰ کیلو مشمول ۱۵ درصد تخفیف است

موجودی : دارد

محل تحویل تهران وشهرهای اصلی

قیمت هر کیلوگرم  ۲۵ هزار تومان

اشتراک گذاری: