چوب فراوری شده با نانو رزین

نام محصول : چوب فراوری شده با نانورزین

جایگزین برتر ترمووود

معرفی محصول:

نمای چوب یکی از مناسب ترین روش ها برای محافظت ساختمان از عوامل محیطی می باشد. نما خارجی ترین بخش ساختمان می باشد که قسمت تزئینی یک بنا محسوب می شود که تاثیر بسزایی در هماهنگی ظاهر ساختمان با دیگر بخش های آن دارد.

زیبایی یک بنا با نمای آن جلوه گر می شود در واقع نما، پوشش یک ساختمان می باشد و از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. برخی از فواید نمای چوب را در بخش زیر عنوان خواهیم کرد.

سهولت در نصب از ویژگی های منحصر بفرد نمای چوب

ماهیت نسبتا سبک چوب منجر به نصب سریع و آسان نمای چوب می شود. نصب و اجرای نمای چوب در مقایسه با دیگر متریال ها بسیار ساده تر انجام می پذیرد. سهولت و سادگی در اجرا و نصب نمای چوب منجر به کاهش هزینه های ساختمان سازی می شود که این امر نمای چوب را مبدل به یکی از بهترین گزینه های انتخابی در صنعت ساختمان سازی کرده است.

دوام بسیار بالا از دیگر فواید نمای چوب

اگر به طور مناسب از نمای چوب محافظت شود می توان به جرات عنوان کرد که نمای چوب و در کل تمامی محصولات چوبی را سالیان سال بدون وجود مساله ی خاصی می توان مورد بهره برداری قرار داد.

نمای چوب با دارا بودن مقاومت ویژه ، از آسیب دیدن به ساختمان جلوگیری می کند. تکه تکه شدن و خراشیده شدن در خصوص نمای چوب بسیار کمتر از دیگر متریال ها آشکار و جلوه گر می شود.

چوب به خودی خود با توجه به ماهیت طبیعی آن، از مقامت و دوام بسیار بالایی برخوردار است.

علاوه بر آن می توان با استفاده از روش های مختلفی از جمله فراوری چوب ، استقامت، دوام و پایداری آن را افزایش داد. با فراوری چوب نما میتوان آن را در مقابل عواملی چون آتش سوزی مقاوم کرد. گونه های چوب فراوانی وجود دارند که در مقایسه با دیگر انواع چوب از مقاومت بالاتری برخوردار هستند

برخی از آنها شامل وسترن، رد سدار و داگلاس فر می باشد.

کاربرد چوب نما روشی موثر در جلوگیری از اتلاف انرژی

چوب عایقی بسیار مناسب و کارآمد در جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد. در مقایسه با متریال هایی از قبیل فولاد و بتن، چوب هادی حرارتی بسیار ضعیفی است بنابراین با استفاده از نمای چوب از هدر رفتن گرما در زمستان و سرما در تابستان به طور موثری جلوگیری به عمل می آید و بدین گونه مصرف انرژی کاهش می یابد.

کاربرد متنوع از چوب

چوب به دلیل قابلیت تراش دادن در شکل های مختلف، دربسیاری از طراحی های داخلی منازل و طراحی های خارجی به کار می رود. همچنین چوب را می توان به شکل پترن های مختلف استفاده کرد. نمای چوب می توان درطراحی های متنوع معماری مورد استفاده قرارداد زیرا انعطاف پذیری چوب کاربرد آن را در پروژه های متنوع و مقیاس های مختلف امکان پذیر می سازد. از چوب می توان در در دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کرد. چوب نما را می توان با رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد

دوستدار محیط زیست

چوب ازمنابع طبیعی تجدید پذیرمی باشد. برای تولید چوب، میزان بسیار ناچیزی از سوخت فسیلی تجدید ناپذیر مورد نیاز است این در حالی است که برای تولید دیگر متریال ها می بایست از سوخت فسیلی بسیار زیادی استفاده کرد. از دیگر فواید منحصر بفرد چوب بازیافت شدن صد در صدی آن می باشد که این ویژگی آن را از دیگر متریال ها متمایز کرده است و بنابراین به قاطعیت می توان عنوان کرد یکی از متریال هایی می باشد که به بیشترین میزان دوستدار محیط زیست می باشد.

آکوستیک بودن چوب

با استفاده از نمای چوب ترمووود به راحتی ساختمان خود را از حیث تبادل صدا عایق کرده اید. با کاربرد برخی از متریال ها درنما عبورصدا به راحتی انجام می پذیرد و این یکی از معایب متریال هایی غیر از چوب می باشد. از ویژگی های چوب جذب منحصر بفرد صدا می باشد که آن را از دیگر متریال ها متمایز می کند و با کاربرد نمای چوب در ساختمان فضای خانه ی خود را مبدل به محیطی فوق العاده ارام خواهید کرد.

سختی چوب نانووود از ویژگی های بنیادی چوب و ترموود محسوب می شود که این فاکتوری قابل اندازه گیری می باشد. میزان سختی در گونه هایی ماند Ash بسیار بالا می باشد.

اشتراک گذاری: